Зміцнення гелем: як зробити нігті доглянутими і міцними? – NEA
Зміцнення гелем: як зробити нігті доглянутими і міцними?

Зміцнення гелем: як зробити нігті доглянутими і міцними?

Відростити довгі нігті вдається далеко не кожній дівчині. У багатьох вони шаруються і ламаються. Щоб усунути подібний недолік, дівчата використовують різні способи. Одним із поширених і дієвих способів є зміцнення із застосуванням гелю. Цей метод боротьби з ламкістю допомагає забезпечити привабливість і міцність нігтьових пластин. Косметичний профілактичний засіб наноситься на підготовлені нігтики, тому вони зберігають природний вигляд. Можна записатися до майстра, але деякі дівчата знають, що потрібно для зміцнення нігтів гелем, і борються з проблемою самостійно.

Що дає гель?

Регулярне нанесення гелю дозволяє повернути крихкій нігтьовій пластині здоровий і привабливий зовнішній вигляд. З матеріалу утворюється міцний шар, який відмінно витримує механічні навантаження. З таким манікюром можна виконувати будь-яку домашню роботу і не турбуватися за стан нігтів, так як гель надає їм міцність.

Багато дівчат роблять нарощування нігтів, після чого порушується природний поверхневий шар пластини. Зміцнення нігтів гелем допоможе відновити структуру. Технологія зміцнення нігтів гелем нескладна. Сеанс триває 30-40 хвилин, тому візит до майстра не займе багато часу. На захисний шар можна наносити будь-яке покриття і сучасний дизайн.

Особливості проведення сеансу

Використання гелю особливо актуально, якщо ви плануєте для оздоровлення нігтів приймати вітаміни або інші препарати. Під захисним шаром структура нігтьової пластини відновлюється більш ефективно.

Зміцнення нігтів гелем покроково:

  1. На першому етапі проводиться підготовка нігтів. Майстер акуратно знімає зовнішній шар, видаляє пил і знежирює поверхню.
  2. Підготовлена ​​пластина покривається базовим шаром. Це прозорий склад, який наноситься тонким шаром і сушиться в УФ лампі.
  3. На базу накладається основа. Технологія не передбачає вибудовування структури і форми пластини.
  4. Матеріал накладається на базу щільним, але не товстим шаром, після чого сушиться.
  5. На завершення наноситься фінішне покриття. Гель повністю висушується і віддаляється липкий шар.

В якості зміцнюючого матеріалу, зазвичай, використовують однофазні не густі гелі, які легко наносяться тонким шаром. Якщо зміцнюючий склад завдано правильно, застиглий гель в додатковому обпилювання не потребує.

Хочете бути в курсі останніх новин? Підпишіться на розсилку!