Який матеріал вибрати для нарощування нігтів – гель або акрил? – NEA
Який матеріал вибрати для нарощування нігтів – гель або акрил?

Нарощування нігтів гелем або акрилом виручає багатьох сучасних красунь. Це затребувана послуга, яку надають практично у всіх салонах б’юті індустрії. Такий манікюр не тільки красивий, але і практичний. Після візиту до майстра нігтьового сервісу дівчата можуть не переживати за естетичність своїх рук до трьох тижнів. Сказати однозначно, що краще нарощування нігтів акрилом або гелем складно. Кожен з матеріалів має свої переваги і наноситься за особливою технологією.

Особливості вибору матеріалу для нарощування нігтів

По міцності акрилове та гелеве покриття практично не відрізняється, але це різний за структурою матеріал. При виборі слід враховувати рід діяльності і сферу своїх занять. Дівчатам, які регулярно контактують з водою, більше підходять гелеві нігті. Попадання води або масляних розчинів під акрилове покриття можуть спровокувати розвиток грибка, тому цей матеріал не рекомендується використовувати спортсменкам, масажисткам, перукарям.

Вартість манікюру залежить від матеріалу. Акрил дешевше гелю. Сеанс нарощування нігтів акрилом зазвичай триває більше години, результат може протриматися до трьох тижнів, після чого проводиться корекція. На ремонт і долівку матеріалу майстру потрібно 30 хвилин.

Гелевий манікюр дорожчий. Результат тримається 2-3 тижні, сеанс триває 45-50 хвилин. Відремонтувати гелевий ніготь складно, тому зіпсований матеріал найчастіше майстер знімає і завдає нове покриття.

Акрилове покриття

Акрил – це порошок, який при з’єднанні з розчином перетворюється в густу швидко застигаючу масу. Після затвердіння майстер додає нігтям форму, полірує поверхню і наноситься лак. Акрил міцний і еластичний матеріал, що дає великі можливості для дизайну.

Гелеве покриття

Гелеві нігті виглядають більш натурально. Матеріал не застигає самостійно на відкритому повітрі, тому для полімеризації використовується лампа з УФ світлом. Нарощування гелем проводиться за принципом класичного манікюру – наноситься базовий склад, кольоровий лак і фінішне покриття. Матеріал без запаху, нігті виходять гнучкі і міцні. Під гелевим покриттям не розвивається грибок, матеріал може бути кольоровий, прозорий або матовий.

Вибір матеріалу для нарощування нігтів залишається за вами. Акрилові нігті краще витримують механічне навантаження, але гелеве покриття виглядає більш природно. Акрил знімається за допомогою спеціального складу, гелевий шар потрібно спилювати.

Також при виборі матеріалу потрібно враховувати результат готового манікюру. Якщо ваша мета отримати дзеркальну поверхню, застосовуйте гель. Акрилове покриття виглядає більш матовим, але його можна прикрасити блискітками.

Хочете бути в курсі останніх новин? Підпишіться на розсилку!