NEA – Курси манікюру, педикюру, нарощування нігтів в Києві від школи NEA
 • icon
  ЛЕГКИЙ СТАРТ

  Академія надає всі необхідні для навчання інструменти та матеріали, робоче місце і моделей для практики

 • icon
  ЯКІСТЬ І ГІГІЄНА

  Ми використовуємо тільки перевірені бренди лаків та інших матеріалів. Всі інструменти проходять трьохетапну обробку в сухожар

 • icon
  ДОПОМОГА З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ

  Ми надаємо нашим учням максимальне сприяння в пошуку місця роботи і маємо готову базу робочих місць

 • image
  01.ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

  Академія Нігтьової Естетики (Nail Esthetic Academy NEA) - це місце професіоналів, які навчать правильно, якісно і стерильно виконувати всі техніки нігтьової індустрії.

 • image
  02.топ-Нейл інструктор

  Вікторія Фаткуліна - засновник Академії і топ-Нейл інструктор 17 років ділилася своїм досвідом в кращих школах манікюру України, навчила понад 4500 майстрів, які працюють по всьому світу.

 • image
  03.гарантія успіху

  Після закінчення курсів і придбання необхідних знань і навичок, Вам надається можливість відкривати нові горизонти в нігтьової індустрії, займаючи позицію топ-майстер.

 • 18років досвіду в сфері нігтьового сервісу
 • 3589випускників було випущено
 • 1570працевлаштувань випускників курсів
 • 1490чашок кави випито за весь час
Как просчитать расход необходимых материалов для маникюра?
Як прорахувати витрату матеріалів для манікюру?

Які потрібні матеріали для манікюру? Майстер, чия професійна діяльність безпосередньо пов’язана з наданням послуг у сфері краси, повинен знати, які матеріали йому потрібні для закупівлі, в яких кількостях, щоб розрахувати приблизні витрати і свій майбутній дохід. Список необхідних матеріалів Для покриття нігтів гель-лаком потрібен наступний комплект матеріалів для манікюру: безворсові серветки робляться з лігніни. Вони […]

Виктория Фаткулина Читати
Топ-5 трендов осени 2017
Топ-5 трендів

Які види нейл-арт-дизайну популярні? Нейл-арт – популярний напрям в сучасному світі. Дівчата все частіше звертаються до майстрів для покриття гель-лаком. Це є запорукою гарних, доглянутих нагідок. Плюс до всього показує, що дівчина залишається в тренді, віддаючи перевагу широкому асортименту і модних новинок. Які саме види арт-дизайну популярні в наш час? Геометричний манікюр Такий вид манікюру […]

Виктория Фаткулина Читати
Форма зворотнього зв'язку Залишилися питання? Заповніть форму нижче - ми відповімо

Курси манікюру, педикюру, нарощування нігтів в Києві від школи NEA

Догляд за нігтями на руках і ногах - популярна процедура. Для того, щоб навчитися створювати справжню красу на руках, Вам обов'язково варто пройти курси з манікюру та педикюру в Києві. Досвідчені і висококваліфіковані викладачі школи NEA - справжні майстри своєї справи. Вони обов'язково допоможуть Вам вивчити основи нейл-арту. Для тих, у кого вже є базові знання з манікюру та практичний досвід, є спеціальні програми для підвищення кваліфікації, де Ви придбаєте корисні навички і нові знання.

Що включають в себе курси від школи нігтьової естетики NEA

Навчитися творчої та корисної професії Ви зможете, пройшовши теоретичний і практичний курс.

Експрес курси тривають всього один день. В ході насиченого заняття, Ви можете ознайомитися і відпрацювати отримані знання на практиці по:

Всі інші види курсів включають в себе більш тривалий період навчання (від 3-х днів).

Заняття проходять у зручний для Вас час. Є ранкова і денна група, тому Ви можете проходити заняття тоді, коли Вам найбільш комфортно.

Що Вам дадуть наші курси

Пройшовши курси з манікюру, нарощуванню нігтів, педикюру - Ви придбаєте популярну і високооплачувану професію. Ставши справжнім фахівцем в області нейл-арту, у Вас з'явиться можливість працювати на себе або ж надавати послуги в престижному салоні.

Не пропустіть шанс відкрити перед собою нові перспективи чи вдосконалити свою майстерність вже сьогодні!