Курсы – NEA
Курси манікюру та педикюру у Академії NEA
 • image
  01.ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

  Академія Нігтівої Естетики- це місце професіоналів, які навчать правильно, якісно і стерильно виконувати всі техніки нігтьової індустрії

 • image
  02.ТОП-НЕЙЛ ІНСТРУКТОР

  Вікторія Фаткуліна - засновник Академії і топ-Нейл інструктор 17 років ділилася своїм досвідом в кращих школах манікюру України, навчила понад 4500 майстрів, які працюють по всьому світу.

 • image
  03.ГАРАНТІЯ УСПІХУ

  Після закінчення курсів і придбання необхідних знань і навичок, Вам надається можливість відкривати нові горизонти в нігтьової індустрії, займаючи позицію топ-майстер.

Форма зворотнього зв'язку Залишилися питання? Заповніть форму нижче - ми відповімо

Курси манікюру, педикюру, курси бровістів в Києві - школа NEA

Пройшовши курси з манікюру та педикюру в Києві, Ви не тільки придбаєте нові корисні практичні навички, а й затребувану професію.

Заняття, на які Ви можете записатися в нашій школі, проходять в живій і невимушеній обстановці. Вашими викладачами стануть дипломовані, висококваліфіковані фахівці, що мають великий практичний досвід в сфері нейл-арту.

Особливості проведення занять

У невеликих групах, які складаються максимум з 6 осіб, належна увага обов'язково приділяється кожному учню.

Наші викладачі розкажуть Вам основні техніки, правила і секрети, як правильно робити манікюр, педикюр, розташувати до себе клієнта і зробити так, щоб він хотів повернутися до Вас знову.

У кожній професії важливо бути в курсі останніх тенденцій. Саме з цього ми пропонуємо тим, хто вже знайомий з даним видом діяльності, курси підвищення кваліфікації. Тут Вас обов'язково навчать новим технікам, розкажуть про новинки серед матеріалів і інструментів для роботи з нігтями, а також поділяться власними секретами, які обов'язково знадобляться Вам в роботі.

По закінченню курсу, Ви обов'язково отримаєте диплом. Крім того, тим, хто має потребу в працевлаштуванні, ми обов'язково посприяємо в даному питанні.

Ставши справжнім майстром в сфері нігтьового сервісу, у Вас з'явиться можливість заробляти хороші гроші, отримати безліч постійних клієнтів, які завжди будуть з Вами, незалежно ні від чого.

Курси NEA - гідний вибір для досягнення поставлених цілей

Більшість шкіл з навчання нігтьової майстерності в Києві ставлять акцент на теоретичні знання. У нас же кардинально інший підхід. Заняття складаються з невеликої частини теорії, яка постійно опрацьовується на практиці. Легкий і цікавий процес, який пролетить за одну мить, дозволить Вам придбати затребувану професію, яка приносить стабільний дохід.